Sık Sorulan Sorular

Genel Konular

Sitemizde yer alan eğitim içeriklerine ulaşmak için kredi kartı, havale ve eft ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapılması durumunda kurs içeriği hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Havale veya EFT yoluyla ödeme yapmanız halinde ödeme yaptığınıza ilişkin iletişim bölümünden bizlere ulaşmanız halinde kurs paketiniz 2 saat içinde aktif edilecektir.

Evet. Satın aldığınız kurs içeriği hesabınızda 365 gün tanımlı kalır.Yani satın aldığınız paketin kullanım süresi satın alındığı tarihten başlamak üzere 1 yıldır.

Sitemizde yer alan kurs içeriklerinin tamamında sizlere doküman desteği sağlamaya özen gösteriyoruz.

Dahil olmak istediğiniz kurs açıklamasında adresinize kitap mı gönderilecek yoksa PDF mi verilecek mutlaka belirtiyoruz.Açıklamaları dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Kurs İçerikleri

Sitemizde yer alan kurs içeriklerinin tamamı 2020 yılından itibaren zamana yayılarak hazırlanmıştır. Son 5-6 yılda ÖSYM tarafından hazırlanan tüm sınavlar dikkate alınarak, sınav kazandıran içerikler oluşturulmuştur.

Bizden dinlediğiniz konularda eğer sizde gereken özeni gösterirseniz başarılı olmama ihtimaliniz çok düşüktür. Derslerimizde karşılaşacağınız tüm sorularda akıl yürütebilmeniz için konuyu en ayrıntılı bir şekilde öğretmeye odaklanıyoruz. Kesinlikle pratik yöntemler adı altında sizleri ezbere sevk etmiyoruz.

Youtube ve instagram kanallarımızda bizler tarafından anlatılan dersleri izleyebilirsiniz.

Temel Matematik ve Temel Geometri Derslerimiz TYT,KPSS,DGS,ALES,Askeri Sınavlar ile Ara Sınıf Öğrencileri için uygundur.

AYT Matematik ve Geometri Derslerimiz ise AYT,ÖABT ve Ara Sınıf Öğrencileri için uygundur.